| QAlessia a întrebat:

Cum poti face sa iti creasca unghiile mai repede?

Răspuns Câştigător
| lallalle a răspuns:

Baga`ti unghiile o data pe zi in ulei de maslina caldutz!
funda?

10 răspunsuri:
| Christelle a răspuns:

Din pacate nu ai cum sa iti faci unghiile sa creasca mai repede. Insa poti avea grija intretinandu-le. O data sau de doua ori pe zi, maseaza-ti unghiile si degetele cu putin ulei de masline. Insista asupra cuticulelor si laturilor unghiei. Pe
langa tratamentul in sine, masajul imbunatateste circulatia sangelui la nivelulul unghiilor.

| shtephan a răspuns:

Intr-un mod naturalwinking.
Pentru o crestere mai rapida a unghiilor trebuie sa iti folosesti mainile cat mai mult. Circulatia sangelui din maini are un rol important in cresterea ungiilor. Cantatul la pian sau tastarea la computer sunt modalitati bune de a pune sangele in miscare.

Este surprinzator, insa si rosul unghiilor le poate face sa creasca mai repede, desi nu este recomandat.

Nu in ultimul rand, ingrijirea este foarte importanta. Unghiile ingrijite cresc mai repede, in comparatie cu cele rupte si care nu primesc atentie.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Sa stai cu ele in apa :*
fundita?!?!?!

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Taieti colturile happy

| lulu_8735 a răspuns:

Ulei pentru unghii.(de la avon)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, cred ca o solutie buna ar fi sa te concentrezi la altceva. Nici nu vei observa cum va trece timpul si unghiile iti vor fi deja mariwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti este un "sistem" natural de crestere. Pune unghii false dar nu te sfatuieschappy. Asteapta si iti vor creste Funda; X?

| UnuAltu a răspuns:

Chiar asa de """" esti? cum. nici nu mai zic.

| IngerasDeCiocolata_9487 a răspuns:

Poi te poti da cu intaritor.ca ajuta si la crestere. Sau este o crema de maine de la avon care cica ajuta si la cresterea unghilor happy! Funda?

| oanadraguta a răspuns:

Bagale in apa calda