| mrsALittleLight a întrebat:

Cum poti sa faci sa iti creasca parul cret repede? Dau funda pentru cel mai rapid si eficient raspuns!

Răspuns Câştigător
| Nicol_2691 a răspuns:

Buna. :P
Si eu am parul cret.
Dupa ce fac baie mil impletesc intr-o parte. uite asa http://www.modalisimo.com/wp-content/uploads/2010/08/impletit-1.bmp.
Daca il ti prins o sa fie mai sanatos si in acelasi timp o sa creasca mult mai repede.

4 răspunsuri:
| psiHopixia a răspuns:

Da'te cu ulei de ricintongue

| mrsALittleLight explică:

Nicol mersi mult da Doamne sa ajute, RaMoNa mersi da mama nu vrea sa imi cumpere am rugat-o deja :p IoanaBaaaa "ricin" ce e ma si asta? mimi mersi si tie :*

| muhuaxela a răspuns:

Impletit : spic sau in trei, depinde cum iti place.

| RaMoNa_3228 a răspuns:

Draga mea creata love struck vezi ca in oras [turnu magurele] exista i magazine am luat si eu balsam pentru crestera parului e ff bun incerca funda?