| AntoniaRaluca a întrebat:

Cum poti sa scapi de cosuri negre,acnee? cat mai rapid, eficient si ieftin? cum poti slabi repede,sanatos? cum poti sa iti deschizi parul la culoare,natural, ieftin? cum iti faci prienete multe? sunt fata

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

1.Mergi la un Plafar si spune-i vanzatoarei ce probleme ai, eu asa am facut pentru ca am incercat cu o multime de creme scumpe dar degeaba asa ca am mers la Plafar si mi s-a recomandat sapun antiacneic foarte bun, lotiune antiacneica si o crema Spirulin care, chiar isi fac foarte bine efectul cu bani foarte putini(in jur de 35 de lei toate).Iar legat de puncte negre nu stiu, inca ma confrunt cu ele si nici eu nu stiu ce sa fac.
2.Fa sport, nu manca dupa ora 19:00, renunta la dulciuri si fainoase...
3.Eu chiar mi-am deschis parul cu lamaie, torni pe par zeama de la o lamaie inainte de spalare.
4.Nu ai nevoie de prietene multe, eu am 2 si nu imi trebuie mai multe, restul sunt amice.Mai bine putin si bun decat mult si degeaba.
Te pup.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

1 Prin spalare si tratament
2 3kg de mere pe zi, 3 l de apa, 5 km mers pe jos, fara ulei, mese regulate si nu dupa ora 18.00
3 tuns zero sau apa oxigenata
4 La biserica, cel mai bine una si buna

| jessikz0r a răspuns:

Cate le mai vrei draga mea, hai sa-ncepem cu-nceputul. Cosurile iti vor trece (depinde cat sunt de grave) singure, daca sunt mai dificile iti recomand o vizita la dermatolog, daca este ceva usor, poti da cu faina de malai+ apa pe cosurile negre si sa stai un pic asa, apoi te clatesti si faci asta de cate ori simti nevoia ca trebuie.O alta metoda pentru cosurile negre facuta acasa este mierea de albine cu aspirina pisata faci un fel de masca si aplici pe fata. Am incheiat cu asta, de slabit poti merge la sala, sau daca nu poti alerga in fiecare zi, trebuie numai sa ai ambitie! De deschisul parului nu stiu ce sa zic, poti opta pe o culoare de par aproape de parul tau care sa nu iasa foarte tare in evidenta. Ah si prietenele? sa n-ai incredere niciodata in vreo prietena, prietena ta cea mai buna sa fie mama ta! Restul lasa de dorit, dar le poti tine aproape purtandu-te frumos, fiind draguta cu toate si sper ca te-am ajutat, te pup micuto:*