| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa scapi de punctele negre, cosuri, agnee, etc? Urgent!

Răspuns Câştigător
| Georgiiiiiiii a răspuns:

1. Poti sa iti faci o masca tonifianta pentru ten (cu mere si miere de albine) - amesteca intr-un blender un mar descojit cu o lingura de miere de albine pana devine o pasta. Aplica mixtura pe fata si lasa sa actioneze 15 minute, dupa care o poti indeparta cu apa calduta.
2. Spalate pe fata doar cu apa sau sapun Dove
3. Poti folosi si Zineryt

1 răspuns:
| Veronica15 a răspuns:

Mergi la dermatolog sau foloseste Zineryt sau Isoterexin, dar depinde de la persoana la persoana