| Truxiie a întrebat:

Cum să am tenul mai închis? Fără pudră,solar. După cum e vremea afară nici bronzatul nu prea cred că e o modalitate acum, poate vara.Dar până atunci? Sunt ceva lucruri naturale ce îți închid culoarea pielii?

Răspuns Câştigător
| trăncănici a răspuns:

Te poţi bronza şi iarna, dar durează mai mult, în plus îţi trebuie acel ulei de plajă.Dar rişti să fi atacat de ultraviolete.Mai bine alb, dar sănătos.

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Folosește fond de ten cu nuanță mai închisă și vei fi mulțumită, te asigur.

| Kasia a răspuns:

Pai singura varianta care iti ramane este sa incerci sa follosesti cremele autobronzante.

| OfataOarecare1 a răspuns:

Acuarela neagra sau maro

| floresdemayo a răspuns (pentru OfataOarecare1):

De ce? A început Festivalul medieval sau vreun...carnaval laughing?

| Truxiie explică (pentru floresdemayo):

Nu,dar vine vara, vroiam sa am tenul mai inchis, imi place cel ciocolatiu, eu il am un crem deschisthinking Nu sunt alba ca branza dar nici cum as vrea sa fiu.

| floresdemayo a răspuns (pentru Truxiie):

Vara, într-adevăr, să nu-ti dai cu fond de ten. Credeam ca vrei acum...
Atunci, te duci la plajă... la mare (bronz auriu), la munte (bronz în nuanță închisă), stai toata ziulica si te bronzezi, fii sigură! Autobronzantele nu-si au rostul...
PS: Ce păcat că nu te-a născut mămica țigăncușă, nu mai trebuia să te zbați acum laughing! Altele nu stiu cum să devină "albe", tu...invers! Drăguț!

| Truxiie explică (pentru floresdemayo):

Ehlaughing Nu vreau negru acela ca "tigăncușele" Vreau o culoare care cred că doar la mare o să o pot obține. Oricum mersi de cele 3 răspunsuri.

| MirelaBianca a răspuns:

Poti sa folosesti un autobronzant.