| diana_6879 a întrebat:

Cum sa fac la winamp sa cante urmatoarea melodie adica bag o melodie si imi canta aia de n-spe mii de ori eu vreau sa imi cante urmatoarea si tot asa da canta aia de 1000 de ori. va rogg help. FUNDOAIE

Răspuns Câştigător
| Pixel2009 a răspuns:

Sub butonul de minimize ai o sageata care arata in jos iar sub ea e o sageata care arata in sus incadrata intr-un dreptunghi incomplet. Daca e activat beculetul de langa acel buton inseamna ca ti-ai activat functia repeat. Da clcik pe el si il dezactivezi. Sper ca ai inteles. Succes!

7 răspunsuri:
| diana_6879 explică:

Nu stiu si eu ff greeu. cred ca da

| spxinsane a răspuns:

Apasa pe tasta "R" deoarece este activata optiunea de repeat track.

Sau la meniul PLAY(in vara de sus) ai optiunea REPEAT si dai click sa o debifezi.

Mai este o modalitate : in partea dreapta a programului este un buton cu un cerc/oval si o sageata : apasa pe el ca sa activezi/dezaactivezi optiunea de repeat

| AdiSR a răspuns:

Îţi cauţi melodia care vrei, o selectezi cu click şi apeşi "cu" de câte ori vrei să cânte. Apoi îţi cauţi altă melodie şi urmezi aceiaşi paşi. Ceea ce vrei să faci tu, nu te lasă Winamp-ul să faci.

| Andrei10101 a răspuns:

Vad ca nuprea te pricepi la programe... hmm foarte simplu deschizi winamapoi uitate la un buton seamana cu un cerc cu o sageata in varf dai pe el pana apare Repeat : All iar butonul de mai jos asa cu numerele 1 2 3 sa nu fie aprins sa fie off

| BlueR a răspuns:

Pai, ai pus pe 'repeat'. E un buton sus langa play si restul' care iti arata: "Repeat track(repeta melodia); repeat all(repeta lista); si repeat off"

| Drunkenhearts a răspuns:

Uita-te la setari si vezi sa fie 1-2-3 nu 1-3

| misteriana_1679 a răspuns:

Langa putoanele alea 5 cu back, play, pause, stop, next (de la stanga la dreapta) in continuarea lor mai sunt 3 butoane mai micute. Unul e cu o sageata in sus, apoi celalat e cu 123 si o sageata deasupra lor si ultimul este cu o sageata curba. Apesi o data pe el(el fiind luminat si cu un 1 langa sageata), si s-a facut simplu adica nu e luminat. Mai apesi o data pe el si e luminat simplu fara 1 langa el si asta e.