| diana_6879 a întrebat:

Va rogg foarte mult sa ma ajutati sa scap de bubitele mici ramase de la cosuri va rogg mult sa ma ajutrati am fruntea plina de ele si vreau sa scap cat mai rapid ajutat-ma va rogg, si va voi ajuta si eu. mersi anticipat. dau FUNDOAIE + VOT. plzz help

Răspuns Câştigător
| Bebll a răspuns:

Păi, curăţă-ţi faţa de cât mai multe ori pe zi, şi după fiecare spălare dăte cu o cremă [de preferat pentru. faţă], şi fă tot aşa. că în maxim 2 zile ţi se va duce. dar spală-te pe faţă şi apoi repede. cu cremă. eu aşa fac şi îmi trece

3 răspunsuri:
| Alecsandraa97 a răspuns:

Face acum reclama la tv despre ceva crema nu prea stiu de la ce firma e laughing) oricum cica e bunawinking. uitate poate ca prinzi reclama. bafta:*.

| Manne a răspuns:

Da-ti cu albus de ou pe fata, stai asa 45 de minute si apoi te speli cu apa oxigenata!

| Bebll a răspuns:

Manne, nu cred că e bună apa oxigenată X_x Bine asta e doar părerea mea. Dar aia o foloseşti când ai coşuri cu bubiţe după coşuri. Poate ai dreptate darr. X_x