| rihanna7865 a întrebat:

Cum sa fac sa am buzele mai mari fara operatie? big grin

Răspuns Câştigător
| Camelisa a răspuns:

Ai putea sa le faci sa para mai mari cu ajutorul unui balsam de buze colorat.
Rozul, rosu, albul sunt culorii care dau senzatia de "mare".

3 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

N-ai cum

| KindduOullie a răspuns:

NU poti sa le ai mai mare fara operatie. imi pare rau...

| TheBlackSwan a răspuns:

Poti prin machiaj sa maschezi ca ai buzele mici. 1. Dupa ce te dai cu ruj apilica in centru buzei de jos putin gloss transparent. 2- Poti depasii cu creionul de buze in nuanta rujului putin peste conturul buzelor tale, insa nu exagera! 3-Aplica dupa ce esti data cu ruj deasupra buzei superioare putin iluminator si sub buza inferioara foarte putin creion negru(estompat). Sper ca ti-am fost de foloswinking