| KillerWillBeBack a întrebat:

Funda! Cum iti poti mari buzele fara operatie?

Răspuns Câştigător
| MariaKTA a răspuns:

Balsamul natural pentru marirea buzelor

Iti recomandam un balsam de buze natural, facut in casa. Ai nevoie de urmatoarele ingrediente: o lingura de ulei de palmier, 10 picaturi de ulei esential de trandafir, un varf de lingurita de ghimbir macinat. Amestecati bine si balsamul este gata.

Folositi zilnic acest balsam, va imbunatateste circulatia sanguina la nivelul buzelor si totodata le hidrateaza si le mentine sanatatea.
Exercitii pentru marirea buzelor

Exercitiile pentru marirea buzelor sunt recomandate in fiecare zi, dimineata sau seara.

Primul exercitiu pentru marirea buzelor

Trimiteti usor buzele in fata, ca si cand ati saruta pe cineva. Mentineti 15 secunde, apoi relaxati usor buzele. Repetati la inceput de 5 ori acest exercitiu, apoi in fiecare saptamana cresteti cu inca cinci repetari pana ajunge la 20 de repetari consecutive.
Sursa:Kudika

8 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Si tu crezi ca fara operatie va merge?
Stai domne asa cum te-a facut mama ta.

| Dragonfly6 a răspuns:

Iti dai niste pumni in buze si totul se rezolva.

| KillerWillBeBack explică (pentru Dragonfly6):

Se vede fetita ca stii mai bine ca mine; daca n-ai ce face du-te la coltul straziiwinking

| Dragonfly6 a răspuns (pentru KillerWillBeBack):

Draga mea, sau ce naiba esti, ce intrebare de pitipoanca mai e si asta? Calcate-ar trenu', distrugi populatia lumii.

| amelicika a răspuns:

Buna!
Poti sa le vopsesti cu un rosu aprins.
Pa! Pa!

| KillerWillBeBack explică:

Cum ai facut tu?

| Andreea1901 a răspuns:

Aplici gloss peste ruj. happy

| madyyours a răspuns:

Buna! Se injecteaza acid hialuronic