| Adrian666 a întrebat:

Cum sa fac sa am un abdomen cu patratele? am un pic de grasime pe abdomen un strat subtire.cum sal dau jos? cu ceva creme se poate?

16 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Alex Esti tiz cu mine Sa nu te dai cu nimic Daca vrei un abdomen cu patratele cum spui tu trebuie sa faci abdomene In fiecare seara inainte sa te culci Dar te intinzi pe jos cu mainile sub sezuta picioarele la 45 de grade si-ti scrii numele in aer incet chiar foarte incet Numele complet Succes Si iti garantez ca in 2 luni seva vedea clar abdomenul Pa

| Farcas a răspuns:

Du`te la sala caci cremele sunt foarte scumpe si nu dau rezultate asa punewinking

| oanna_7222 a răspuns:

Abdomene.cat te tin puterile

| CatalinaMarina a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la sala.acolo iti formezi abdomenu foarte binewinking

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Doamnelove struck ador baietii cu patrateleeeeelove struck
du-te la sala sa imi arati sh miebatting eyelashes dac tiau iesitlaughing; x

| mecfoy a răspuns:

Uite aici in engleza, si cu poze:
http://www.wikihow.com/Get-Six-Pack-Abs
Bafta!

| louis3 a răspuns:

Te apuci de sala, sau faci abdomene, indicat dimineata, si nu in fiecare zi pentru ca muschii trebuie sa isi revina dupa efort si sa aiba timp sa creascatongue

| Matt_1772 a răspuns:

Pana si cel mai mic strat de grasime face invizibil 6 pack-ul...Mai abtine-te de la mancare si fa abdomene, alearga!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
vrei sa iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba faci tu abdomene daca nu ai un regim sanatos si un program corect de exercitii cardiovasculare. muchii se pot intari dar stratul de grasime tot ramane deasupra daca nu tii si regim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce ma amuz cand vad ca toti isi dau cu pararea da habar nu au, toti striga in cor abdomene cat mai mult. Habarnistilor degeaba faci abdomene cu miile ca faci degeaba. In primul rand trebuie sa ai o dieta corespunzatoare dupa care abdome nu trebuie cine stie cat, insa trebuie combinate cu alergari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah pentru abdomen iti trebuie 4 lucruri ca sa fie definit si vizibil:
exercitii precum crunch pentru abdomen, o nutritie echilibrata, odihna, si rabdare!
no sa-ti creasca patratele peste noapte!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa faci abdomen cu patratele punete pe alergat zilnic si sari coarda pana curge apa pe tine si dupa aia sa te vezi.si dupa aia punete sa faci serii de abdomene.esential este sa alergi si sa sari coarda, tu poate ca ai patratele dar sunt astupate de grasime, incearca si ai za vezi dupa aia rezultatul

| djkidu a răspuns:

Pai te-ai gandit sa faci abdomene sau sa te duci la sala?

| Adrian666 explică:

Problema e ca nu este sala aici unde stau, daca era atuncia mergeam eu la sala si abdomene tot fac cam in fiecare de vreao 2 luni seara cam 5 serii de 30 de abdomene dar nu se vede mare lucru. cum am zis am grasime dar putina mai in jos muschii de sus se vad cele doua perechi de sus se vad cat de cat