| andrey9999 a întrebat:

Vreau sa am un abdomen perfect dar din pacate u strat mic de grasime acopera acele "patratele", ce ma sfatuiti sa fac pentru a avea un abdomen perfect? Va multumesc

6 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Se spune ca pentru o ciocolata pe care ai mancat-o si sa depu.transformanduse in grasime, trebuie sa faci 1000 de abdomene...succes...incet dar sigurhappy

| bestgirl1 a răspuns:

Abdomenehappy

| deenisa1000 a răspuns:

Pai bea multe lichide si lamai dar nu multe si nu manca grasimi si fa sport cat mai mult cu coarda si vole tenis etc funda sper sa fie de folos

| SeOriginal a răspuns:

Abonament la salahee hee

| Flafy a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa faci cat mai multe abdomene si vei avea rezultatul dorit tongue