| publicname a întrebat:

Cum sa fac sa am venele foarte proemintente si in relief?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Cu cat muncesti fizic mai mult si de la o varsta mai frageda, cu atat vor fi mai proeminente acele vene de pe maini.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Mergi la sala si fa fibrare. in timp (cateva luni) grasimea din tesuturi va disparea si din cauza fluxului cresut de sange prin vene vor deveni mai vizibile.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dacă te referi la culturism, definirea se face cu ajutorul dietei şi a exerciţiilor cardio, cu cât stratul de grăsime e mai subţire, cu atât mai bine se văd muşchii şi venele.

| unu a răspuns:

Pleonasm... cred ca trebuie sa fii slab (adica cu foarte putina grasime, nu neaparat si fara muschi). Eu sunt slab si, atunci cand fac putin efort, mi se vad venele foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce sa-ti fie proeminente venele? Ca sa te intepi mai usor?