| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa arat mai matura? Ma machiez, dar degeaba laughing Am 20 de ani, ma imbrac destul de serios, dar la fata tot copila sunt

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este mai bine asa. Mai tarziu vei dori sa mai arati ca acum.

| Λndrei a răspuns:

Nu știu cum arăți, cum pot să te ajut?

| Florentina9210 a răspuns:

Ramai asa fata!
O sa ai timp destul sa arati si matur.
Un baiat prefera o fata mai copilaroasa, mai dulcica, nu una sa semene cu matusa. laughing

| suffarstar a răspuns:

Ramai asa cum esti. O sa ai destul timp sa fii batrana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi tu, majoritatea fetelor au problema asta.
Până la 20 mai toate vor să arate matur, să li se dea o vârstă mai mare.
După 30 vor să arate cu 5 ani mai tinere.
Asta se cheamă ipocrizie.

| Cristinaaa57 a răspuns:

De ce ai vrea sa te maturizezi?! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Cristinaaa57):

Pentru ca am 20 de ani si mi se cere buletinul oriunde merg laughing

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh laughing

| Nitunitu a răspuns:

Iti trebuie un machiaj profesional, ruj rosu, haine care sa iti mărească varsta.

Daca le asortezi cum trebuie o sa poți arată de 25-28.

Ai nevoie de sfaturi de la profesionisti.

Totusi nu inteleg de ce ai vrea sa pari mai bătrână...

Toți ne dorim sa părem mai tineri, tu vrei sa pari mai matură...

Daca e ca sa te plata vreun băiat de 25-30 de ani nu merita...

| anonim_4396 explică (pentru Nitunitu):

Nah, am prieten.
Dar sunt mica de inaltime, uneori arat de 12, alteori de 16, ma machiez, ma dau cu ruj uneori, numai ca am trasaturi finute, ochi mari si cand zambesc fac niste gropite imense care ma fac sa par supercopil crying e stresant si enervant, mi se cere buletinul peste tot si toata lumea ma sufoca cu imbratisari. Vreau sa par matura si fioroasa laughing))))

| Nitunitu a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune si tu ca ai 60 de ani si ca ai rămas tânăra la corp. Vor vorbi altfel oamenii cu tine "babo"

| MJo a răspuns:

Altele ar omori sa arate mai tinere. Nu vrei ca peste 10 ani sa spui "Ce sa fac sa arat mai tanara".

| RaduPopescu412 a răspuns:

Esti un fel de Ariana Grande? Adica ai fata angelica si pari o adolescenta?

| anonim_4396 explică (pentru RaduPopescu412):

Exact.

| RaduPopescu412 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti frumoasa asa cum esti, multe fete ar vrea gropitele pe care le faci cand zabeseti, nu mai incerca sa pari mai matura, trebuie sa te simti norocoasa pentru ca arati asa.

| anonim_4396 explică (pentru RaduPopescu412):

Okay, multumesc de raspuns. :*