| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa ma placa toti baietii?
Trebuie sa fiu mai sincera, mai frumoasa sau cum?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Toti? chiar toti? hai ca esti simpatica! nu trebuie sa faci nimic iesit din comun.trebuie doar sa te imbraci mai sumar si ii vei avea pe TOTI ca tot ii vrei pe totilaughing)la degetul mic.

87 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Eu cred ca important pentru tine ar fi sa te placa doar unul singur si acela sa-ti fie prietenul! De ce toti? Asta oricum este imposibil, gusturile sunt diferite, chiar daca ai fi cea mai cea...in toate cele, si tot ar fi unul caruia sa nu-i placi... Nu poti sa placi tuturor si nici nu este necesar!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Toti baieti nu o sa te placa NICIODATA.Fiecare baiat are genul lui de fata. Uita`te in oglinda si incearca sa schimbi ceea ce nu iti place la tine.Par, unghii, haine, machiaj.Fii ingrijita.Incearca sa fii prietenoasa, sa iei omul asa cum e.Sa nu barfesti. Sa ai mereu un zambet pe buze.

| NoName_9903 a răspuns:

Ia gandeste-te, daca toata lumea ar avea astfel de aspiratii ce s-ar intampla? Toata lumea ar place pe toata lumea? :-). Mai bine gandeste-te ce baieti vrei sa te placa... daca vrei unul care cauta sinceritate...fii sincera... daca vrei unul care cauta frumusete... fa-te (mai) frumoasa... Daca vrei unul langa care sa fii tu insati... abia in cazul asta ai mult de cautat. Succes!

| monicaclaudia a răspuns:

FII TU INSUTI ai sa vezi caci in momentul in care nu o sa te asteti vine si cel care te merita

| rael a răspuns:

Chiar toti, draga mea?
mai lasa si pentru noi, cate unul!

| bravd a răspuns:

Toti baietii nu au cum sa te placa, gusturile difera. In primul rand trebuie sa te placi tu pe tine. Apoi trebuie sa fii tu insati. Doar nu vrei sa te placa cineva pentru niste lucruri care nu te reprezinta. Ca sa te placa oamenii trebuie sa fii increzator in tine, cinstit si bun

| gianina a răspuns:

laughing)toti? e suficient sa te placa iubitul tau... iar ca sa te placa ceilalti fi u insuti...

| roxyema a răspuns:

Eu cred ca sincera...sa ai incredere...tupeu...sa le spui ce simti...si cred ca va functiona... unii s-ar putea mira si nu ar sti ce sa zica...altii sa accepte...sau sa refuze...insa cred ca ar trebui sa-ti manifesti fiecare sentiment pe care il simti in timp ce el iti spune. daca e da fii fericita si sarutal...sau daca nu...chiar daca nu-ti pare rau. fa o fata tristi si posomorata...si daca e negativist.incearca sa plangi... unii baieti chiar nu suporta asta...si daca raman la decizia lor...ramaneti prieteni si dai sansa sa te cunoasca cu adevarat... iar atunci cand el te va vrea. s-ar putea sa esueze...sau tu sa-l refuzi... poate asa va suferi si el putin.caci baietii rar sunt sentimentalisti...si unii pot cadea in plasa...cat despre frumusete...conteaza doar 20% pentru mine...si spun ca nu e multbig grin

| RalucutzaX a răspuns:

Sa nasi fite si sa fi desteapt dar si draguta asta le place baietilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa te faci mai frumoasa sau chesti din astea fi tu insuti cu timpul o sa te faci mai frumoasa sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi vine, cel putin, un lucru in minte care te-ar putea face adorata. Dap, are legatura cu sexul si cu noncomformismulwinking. Si-asa prea deschisa la minte nu poti fii daca asta-i dorinta ta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii u insasi si o sa te placa destui, insa nu TOTI!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai mult trebuie sa fii u insuti dar nu ar strica sa te faci mai frumoasa, ceva schimbare de look sau poate daca ai fite nimeni nu o sa te placa da-le jos din cap ca e de rau!(dar numia dac ai desigur)sau poate ca trebuie sa fii sincera cu zambetul pe buze mereu...depinde si de genul tau de a fi sper ca ti-am fost macar unh pic de ajutor eu am varsta de 14 ani dar pe mine ma plac toti k:nu barfesc sunt foarte foarte foarte foarte foarte foaret sincera (nu im i place sa mint)imi ajut prietenii in caz de nevoi sau necazuri si sunt aproape de ie mereu la bine si la rau (niciodata nu i-am lasat pentru alti prieteni noi) sper sa te ajute sfatul meu si sa iti faci cati mai multi prieteni ok?
mult mult mult mult mult mult mult mult mult mult mult succes si cati mai multi prieteni pa pa pa pa pa pa pa pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amu du-te amu sa te placa baietilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fii pe placul lor si trebuie sa ai doar un iubit nu mai multi de odata ca o curva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac sa ma placa un baiat trebuie sa fiu mai sincera si mai frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce trebuie sa fac sa ma placa un baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io zic ca-ti ajunge unu straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti nesatula, ii vrei pe toti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fii tu inseti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ti-as da un sfat...sa ai doar un iubit? demodat... dc sa nu ii ai pe toti la degetul mjic...atragele atentia...fi mai atragatoare...imbracate misto...fi super.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eo zic o chestie... Stii ca baietii nu se uita la fata cat sa uita la corp? deci...trebuie sa ai corpu klumea...nici prea grasa, nici prea slaba. trebuie sa fii vesela si prietenoasa, in forma, sa nu pari suparata niciodata. asta merge, pe bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu chiar totiiiiii acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa te placa ANUMITI baieti(nu toti, evident) trebuie sa ii cunosti binishor ca sa iti dai seama de ce le place.in locul tau as alege doar unul...ca sa ii ai pe TOTI trebuie sa fii o diva... populara etc. Eu una, ma multumesc cu cativabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fi tu insuti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede.ma ca nici eu nu stiu cum sa fac sa ma placa un baiat pe care il iubesc la nebunie. Vreau si eu niste sfaturi foarte bune care sa ma ajute la ceva! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa te imbraci sexy si sa le zambesti big grin! Sincer nu ii poti avea pe toti! Dar dacaa vrei...rolling on the floor