| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa ma placa toti baietii?
Trebuie sa fiu mai sincera, mai frumoasa sau cum?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Toti? chiar toti? hai ca esti simpatica! nu trebuie sa faci nimic iesit din comun.trebuie doar sa te imbraci mai sumar si ii vei avea pe TOTI ca tot ii vrei pe totilaughing)la degetul mic.

87 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te faci frumosa sa te dai cu oja putin macheaj un decolteu care sa se asorteze la pantaloni fusta etc sa-ti faci parul cum se porta adica la moda sa te imbraci la moda asta cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De mine s-a indragostit un baiat simpatic si asta fiindca am fost eu...ma imbracam pur si simplu in trening, si nu ma impopotonam. sperr sa iti fie de folos sfatul meu.multi baieti mor dupa mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trebuie sa fi sigura pe tine si s astepti sa iti gasesti pers potrivita nu sa sari la primul venit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fii mai tare decat alte fete intelegi? Si incearca sa te porti ca si cum nu l-ai placea si ca el sa creada ca nu-l placi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hay ca esti nesatula...chiar toti baietii? mai lasa unu si pentru noilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie in primul rand sa iti schimbi aptitudinea si sa te gandesti la roz sa fi superficiala sa nu pl niciodata fara posera sa te parfumezu sa iti scimbi freza hainele stilul pantofi si sa ai o gr demachiaje. Supces!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Penal...niciodata nu o sa te placa toti baieti pentru fiecare exista cineva no stress :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai vreau pe toti dar macar pe cel placut de mine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, in primul rand trebuie sa fi la moda sa te coafezi sa te machiezi si
sa-ti faci unghiile asa incat sa te placa baiatul dorit! desigur ca nu trebuie sa barfesti! nu barfi si ai sa vezi ca toti vor alerga la tine in brate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

trebuie sa fii uh insuti, naturala nu sa te dai cu o tona de fard sh o tona de ruj ca asa nu o sa fi niciodata frumoasa fii cat mai naturrala :*:*:pup succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, nu poti sa faci pe nimeni sa te placa cu forta, daca te place cu adevarat o sa iti spuna eel in fata ( de obicei baietii ar trebui sa faca primul pas)... Fii tu insuti, nu te schimba pentru un tip... filtreaza cu baiatul care iti place, fii indrazneata, date la el dar nu prea mult pentru ca isi va da seama si te va respinge si mai mult. succes si tine minte ei trebuie sa faca porimul pas(valabil si pentru baieti)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auziti va rog ajutati-ma eu sunt in clasa a 8 si el este a 6 serios nu pare de cls 6 pare de a 8-9 da ma rog nu conteeza, merge la skatepark si eu la fel acolo ne-am imprietenit ((doar prieteni)) dar dupa un timp nu ma mai baga in seama si statea cu multe fete in parc, apoi m-am transferat la scoala unde este el ca sa pot sa aflu cat mai multe despre ea dar nu am reusit nimic pentru ca el m-a bagat in seama doar la inceput ne ziceam buna apoi el pleca sa se vada cu niste colegi dupa scoala ((mai ales fete )) si eu nu il mai salutam pentru ca il vedeam cu fete etc si nu il mai vedeam, ce sa fac ca sa vb cu mine, sau poate si mai mult daca se poatecrying il visez mereu si nu ma mai pot concentra la ore prea mult pentru ca ma gandesc la el, am multe examene de dat anul acesta, ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa te aranjezi mai mult:* si pur imbracate ft frumos, fii populara etc... Dar nu e nevoie sa te placa toti baietiilaughingrolling on the floor...nu ti.ar fii de ajuns 1?rolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii sincera, nu trebiue sa te machiezi, dar daca vrei schimbati cararea parului zi de zi, fii tu insuti si nu vb urat de fata cu el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incerca sa te faci mai frumoasa decit esti la suflet si la chip si atunci vei vedea ce bine o sati mearga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodata sa nu fi tu insati. Atunci va fi mai rau. Incearca sa fi macar 10% curvulita, si o sa vezi ce usor ii vei invarti pe degete. Fofileaza-te pe langa ei, pune-te bine cu toti, fa-te cat mai frumoasa si scoate-ti in evidenta formele corpului. Imbraca-te la moda, machiaza-te, fa-ti unghiile, parul, dar invata totusi si bine (dar nu fi tocilara), ca sigur nu vor pe langa ei o proasta. Eu nu am incercat asa, dar "prietena" mea da, si ii merge foarte bine:mai toti isi sucesc gatul dupa ea si nu e cine stie ce frumusete. Ideea e ca nu trebuie niciodata sa fi tu insuti. Fi cat mai de gasca si draguta si vei reusiu cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe cei care nu-s de varsta ta? hai fii sincera...happyhappysi cu mine cum ramane? eu ce baiat voi avea? alege doar 1!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa te blaca un baiat trebuie sa fi tu insati. Si daca nu-i place de tine nu te merita.

| Emilia23 a răspuns:

. celaughing? creede`ma nu ai vrea sa te placa totii. I don't want to see. e ff enervanttt... stiu cum e.` nu te lasa impace delook. daca te plac.

| MisseEmmo a răspuns:

Tu vrei sa fi curva? numa curvele fac asa unu tu ceti trebuie 100 lasa ca cu siguranta nu esi tu asa frumoasa

| bolly a răspuns:

Decii vad ca funda au cei care rasp primiiwaiting
Totimpulstraight face.

| FuCkyOuubITcH a răspuns:

Frate da cine te crezi sa te plc totii baietii?
iauzo si pasta...

| lovemisterios a răspuns:

Nu trebuie sa devi opusul tau ar trebui sati schimbi stilul :unghiile ti le faci cu oja parul til tunzi sau daca il ai scurt lasa-l sa creasca ...imbracamintea al stil si asa macar vvreo 2 o sa fie topiti dupa tinehappyhappy

| simonik_3931 a răspuns:

De ce sa te placa chiar "toti"? Trebuie sa fii tu insuti! Cand te intalnesti cu el sa fii mai matura nu sa fii iesita din comun, sa te imbraci (mai) elegant.Ca sa te placa un baiat trebuie sa stai mai mult cu el, sa il inviti intr-un loc frumos daca te refuza si zice "Ahh, nu pot sa vin ca ma duc la tara, mi-a murit pisicalaughing "big grin, sa-l privesti in ochi si daca te place vine cu tine, daca te refuza, e clar! SucceS!

| macreacryna a răspuns:

Sti in ziua de astazi pentru un baiat conteaza cat te mult i te poti darui lui,asa ca nu-ti bate capul acum pentru ca din partea mea iti spun ca niciun baiat nu merita oboseala! de ce sa ne chinuim noi fetele sa atragem baietii care nici macar nu sunt in stare sa ne respecte! te sfatuiesc sa cauti baiatul potrivit tie,care sa te respecte,dar si tu la randul tau sa ai grija de el! desigur ca daca ar fi sa gasesti baiatul potrivit poate va trebui sa faci anumite retusuri in comportamentul tau ca nimeni nu e perfect si altfel veti avea fiecare parte de respectul celuilalt! insa revenind la ce vorbeam, te sfatuiesc sa fi tu insuti, nimeni nu are dreptul sa ne schimbe! sper ca ti-am fost de ajutor!

| elise19 a răspuns:

Poi...trebuie sa fii tu insati, sigura pe tine si sa te porti ca o papusica Babie crede-ma iti spun asa din proprie experientawinking! mult Succes >big grin

| medyyss a răspuns:

Uite.chiar toti nu au cum sa te placa pentru ca gusturile difera, dar daca vrei sa te placa majoritatea nu stiu...fi sincera, imbracate mai cool incearca o schimbare de look si evita sa cuvintele de mahala, majoritatea baietilor prefera fetele stilate, culte dar si cuminti.

| danielarooska1997 a răspuns:

Cum cum chiar?