| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa ma placa toti baietii?
Trebuie sa fiu mai sincera, mai frumoasa sau cum?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Toti? chiar toti? hai ca esti simpatica! nu trebuie sa faci nimic iesit din comun.trebuie doar sa te imbraci mai sumar si ii vei avea pe TOTI ca tot ii vrei pe totilaughing)la degetul mic.

87 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fi mai desteapta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Renunta la fite, fi cat mai sincera si cam atat in privinta frumusetii nu prea ai ce sa faci. fiecare cu gusturile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubesk un baiat. si dp cum se vd si el pe mine...eu nu vreau sai arat kal plac...nu stiu ce sa fac. dar vreau sa fiu ceea ce sunt:Xtongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va zis eu ok is baiat sa aiba sani si fund ce mai tr?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai incredere in tine:d orice baiat observa o fata mereu vesela si care se simte bine in pielea ei si nicidecum una posomorata fara chef de viata. Pentru mai multe sfaturi si intrebari poti apela la http://anne-sfaturi.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andreea >. Fi cat mai ORiginala! Baietilor le place astawinking. Daca iubitul tau te place asa cum esti. atunci multumeste-te cu asta, nu ai nevoie sa te placa ceilalti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ignora-i si asa vor veni la tine. nici eu nu cred chestia asta da, ce sa fac? rasp si eu si si eu sunt in aceeasi situatie numai ca pe mine ma plac aia de 5, 6 sau 7 ani sad ceilalti nu ma plac crying ei o plac pe prietena mea cea mai buna crying sad crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii sexi ca alt fel nu ai sanse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca zici uh ca ii vrei pe toti.laughing...ma rog... j eu am avut dorinta asta. j sa implinit.big grin.partzil.am avut un baiat. l-am iubit.maxim:X.dupa aia.n-am mai vrut chiar nici un baiat.mult noroc. orkm.:X...:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fi tu insati...sa nu incerci sa pari cea ce nu esti ca nu o sa iti iasawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde stiu ce il reprezinta pe el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebe sa te imbraci mai bine si chiar daca esti un pic mai grasuta nu conteazaoh go on...fi tu insutiwinkingtongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti baieti? bine hai sa-ti spun ceva. nu trebuie sa faci nimic doar ca nu poti sai ai pe toti dar trebuie sa fi frumoasa sa te imbraci bine si sa fi tu insusi. x:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca mai frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti baieti nu o sa te placa trebuie sa fii tu insuti si cat mai feminina stiu din propria experienta si stiu ca nu a fost prea fain trebuie sa evitii: oameni care nu te suporta sa eviti sa barfesti sa eviti sa calci pe piciorul stang- adica sa nu calci pe un drum rau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca nu trebuie in niciun caz sa-l stanjenesti ci din potriva sa vorbesti frumos cu el dar sa nu il inebunesti doar sa-l lasi sa te cucereasca singur daca nu inseamna ca nu va potriviti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm, chiar toti nu vei reusi nici daca vei fii cea mai frumoasa din lume, in primul rand, daca vrei ca baieti sa te aprecieze trebuie sa fi NATURA; adica sa fii tu insuti, asta este cel mai important, pentru ca, daaca incerci sa fi altceva decat ceea ce esti, ei, si nu numai vor observa foarte repede, si crede-ma e ceva de ras as putea spune, nu fi intrecuta pentru ca asta nu le placewinking. Fiind vb de frumosetze, nu tsiu ce sa zic, fiecare barbat are alte prefereintze, dar totusi, incearca cu parul, fatzi o frizura interesanta eu cred ca totul depinde de par, dar fooarte foarte important este si vestimentatia, degeaba esti cea mai frumoasa daaca ai niste haine pe tine:-J, si nu ma refer sa te imbraci scup, sincera sa mergi intr-un mall si sa iti cumperi ceva doar pentru ca este scump este cea mai mare prostie, poti sa iti cumpri haine de la second-hand foarte frumoase, e ca si cum le-ai cumpara din mall dar la o reducere foarte foarte marewinking, deci in final, baza ca sa fi frumoasa este : 1.fii cat se poate de naturala, 2. parul si 3.vestimentatzia, iar apoi punetzi in valoare restul calitatilor.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu as vrea dar vreau sa fiu de toate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea nu trebuie sa te dai mare in felul asta trebuie sa fi tu insati poate chiar 3 baieti te vor place pentru ceea ce esti fi sincera nu fi falsa trebuie sa nu te machezi sa nu iti faci unghiile trebuie sa fii educata si sa gasesti baieti politicosi care nu injure sa aiba maniere si sa fie igienic si sa fii sigura ca te iubeste asa poti deveni iubirea lui dar ai grija sa nu fie prea prea indragostit ca cine stie ce o sa faca nu ai vazut la stiri ca uni isi dau viata pentru noi fetele ascultama pe mine ca stiu ce zic ca si eu am incercat sa impresionez multi baieti prin haine parul ne prins machiata si rujata si nu a mers si dupa aia daca am vazut ca nu merge asa m-am hotarat sa fiu simpla si eu insami nu ceea ce nu sunt si ghici ce a mers l-am impresionat si acum suntem impreuna de 3 ani crede-ma si ascultama pe mine nu alea care iti zic sa fii cea ce nu esti si sa fi falsa fi simpla si fii tu insati sa vezi ca o sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma numesc miruna si eu am incercat sa ma placa toti baieti trebuie sa fi tu insati crede-ma nu trebuie sa te machezi si chesti de astia intelegi ca si eu m-am machiat si de astea si nu l-am impresionat si dupa aia am fost eu insami fara sa ma machez si de astea si ghici m-a placut si acum suntem impreuna de 3 ani crede-ma pe mina nu pe alea care iti spun sa te imbraci sic sau sa te machezi nu fi ceea ce nu esti fi tu insati crede-ma o sa mearga dar nu pentru toti baieti 2 sau 3 intelegi mult succes daca faci ce iti zic eu a si trebuie ca baiatul sa aiba maniere sa fie educat sa nu injura si sa fii sigura ca te place dar sa nu fie prea oxedat de tine ca sti ce fac unii pentru noi isi dau viata mult succes daca faci cum tiam spus sper ca raspunsul meu sal alegi mult succes si noroc pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu trebuie sa fii geloasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti nebuna nare cum sa te placa TOTI baietii laughinglaughing citeste si u cevva fi tu insati sau intaratai pe baieti mie mi-a mers SUCCESSSSS!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai voi ati auzit de metafora? mai puneti burta pe cartelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cunteaza cum esti in exterior conteaza cum esti in interiorVpaA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa faci nimic deoarece baietii trebuie sa te placa asa cum esti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt cls a 5a si vreau sa il fac pe un baiat sa ma placa pentru ca eu il iubesc mereu il vad ca se uita la mine si imi zambeste sau daca ma supar pe el face tot posibilul sa ne impacam spuneti-mi si mie va rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ziceti voi.am o fata care are 6 baieti la picioare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hooo nu toti mai sala si la altii doar de cine ati place atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand chair daca nu arati ca toate modelele poti sa te ingrijesti sa te imbraci sexy e importan ce crezi despre tine. Aruncale cate o privire sexy fi draguta carismatica si o sa te placa ...acum nu o sa se intragosteasca TOTI baieti de tine dar poti sa te faci placuta poate chiar ca o prietena sau daca vrei ca toti baieti sa intoarca capul dupa tine trebuisa sa arati bine sa ai un mers sexy sa fi sigura pe tine. Sper sa te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fiu mai cool?