| Bojthe a întrebat:

Cum sa imi conving mama sa ma lase sa folosesc creion de ochii? va rogbatting eyelashes Fundita!

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Huh in cazul meu.chiar daca nu a fost de acord am facut`o pentru ca asa am vrut.fol creionu' ce poate sa iti faca? daca face urat iti sugerez cand mergi pe afara sa te faci si cand intrii in casa sa te duci la baie repede sa ti`l stergi laughing

6 răspunsuri:
| Bojthe explică:

Zice ca arat ca o c***a si na...

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna!
Poi poti sa ii spui ca nu o sa te dai foarte des si ca nu folosesti numai tu.
Sper ca am ajutat:*

| Adelina102 a răspuns:

Nici pe mine nu ma lasa.Ii ziceam ca doar putin si tot asa si pana la urma m-a lasat ca s-a saturat sa-mi tot zica.Ii zici ca mergi sa te stergi si te faci ca uititongue.Eu ma faceam afara si cand ajungeam acasa ma stergeam. Funda?

| BloodPrison a răspuns:

Spune-i ca mai multe fete se dau si ca iti scoate in evidenta ochiul si ca nu dauneaza foarte mult

| LemonCandy a răspuns:

Copy paste de la toate laughing
funda?puppy dog eyes

| Isabella12 a răspuns:

Spune-i ca-e-frumoasa-si-cat-de-mult-o-iubiesti-ca-e-o-super-mama-si-intreab-o-si-ca-daca-nu-accepta-Spune-i ca-o-s-o-omomri-cu-o-ligurita(glumeam)(partea-cu-omoratu)si--mai-spune-i-ca-o-vei-si-mai-mult-daca-nu-merge-intrabo-in-continu-pana-cedeasa-si-te-lasa