| glossygrl a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa imi ia un telefon mobil? Am 13 ani, dar ei spun ca nu imi iau pentru ca nu vor ca eu sa vorbesc intruna cu prietenele si ei sa plateasca...Pe 8 mai plec la Tirgu-Jiu ca am un concurs la dansuri si mi-e FOARTE rusine sa cer de telefonul de la prietenele mele si sa le spun ca pe al meu l-am uitat DIN NOU acasa crying
HEEEEEEELPP!

5 răspunsuri:
| Cella a răspuns:

Pai supnele asa happy cu ce vrei tu sa ii suni tu nu mai ceri nici un tel de la nici o prietena si sunt nevoiti sa iti cumpere unul daca vor sa stie ca esti bine.
bafta

| Shopiaalin a răspuns:

Vai de mine:O
spune-le sa iti ia ceva mai ieftin pentru prima data dar nu nu stiu ce caramida
si nu-i nevoie sa plateasca nu stiu ce
iti incarci cu 5 euro si ai mii de minute si mesaje!
sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudata rau treaba laughing)...am avut primul tel la 7 ani big grin...pai ori iti cumperi din banii tai si platesti abonamentul lunar si iti rogi un parinte sa treaca abonamentul pe numele lui ori te rogi de ei mai mult ca oricand

| XxmyutzaxX a răspuns:

Pai. ai putea sa le spui ca tel-ul este pentru comunicare si ca nu poti sa le ceri mereu tel-ul prietenelor tale ...si promitele ca nu vei vb mult la tel. poate o sa mearga. succes! sper ca te-am ajutat.big grin:Xhappy

| axel_5634 a răspuns:

Eu am telefon de la cinci ani.straniu.convingei.spunele adevarul nu mai vrei sa fi facut de rusine si arats situl si apoi poate li se face mila si poti sa le spui adevarul