| ionela3333 a întrebat:

Dacă parul meu natural e blond deschis și m-am făcut roz cu un nuantator, sunt șanse sa nu mai revin vreodată la fosta culoare? o sa se ia nuantatorul de tot?

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Parul creste. Si incet incet parul tau natural va inlocui ce ai tu acum. Dureaza pana scapi de toata culoarea (daca nu se ia la spalat).

| oz_1736 a răspuns:

Se sterge dupa cateva spalari

| Felissa13Eden a răspuns:

Se ia de tot nuantatorul, dar poate sa dureze si pana la 6 luni culoarea; in principiu o sa ramai cu nuanta ta naturala.