| xxxxxxrasfatzataxxxxxx a întrebat:

Am sprancenele rare si negre. Ce as putea sa le fac? Ce nuanta de creion sa folosesc! Mentionez ca sunt roscata! Am incercat ulei de ricin dar nu functioneaza deloc.Iar la tatuat nici nu ma gandesc. Deci ce-mi recomandati big grin?

Răspuns Câştigător
| antigoni a răspuns:

Eu sunt dependenta de creione, ca si tine am niste ciudatenii ale naturii, nu sprancene! Nu le am tatuate..in fine, eu spun sa iti iei un creion maro mediu sau inchis, iar daca tenul tau permite, un gri sau de ce nu, negru? La un ten masliniu merge negru cu siguranta.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat