| LilStrawberry a întrebat:

Am si eu o nelamurire: cum isi fac fetele astazi sprancenele? Am incercat si eu cu creion dar am sprancenele rare si gri si daca incerc sa dau cu creion maro nu se vede cum trebuie. Cu creion negru insa arata urat iar eu oricum sunt roscata. Nu vreau sa le tatuez, poate stiti vreun creion bun? Sau tehnica cu care se da?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Salonul tine 4 zile, trebuie sa mergi de 100 de ori.
Exista si creion gri, gaseste unul care sa ti se potriveasca.Foloseste o pensula foarte mica ca cea de la un tus, freac-o de pasta creionului putin si da-te pe sprancene.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mergi la salon și le vopsești? e mult mai simplu, decât să le faci zilnic cu creionul.

| Marlushka a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la un salon. Va stii femeia aceea ce este bine sa le faci sprancenelor.

| Lavinia_AleXia_1999 a răspuns:

Le poți da cu un fard de sprâncene. Este mult mai bine decât cu creionulwinking