| Lɑяisɑ a întrebat:

Cum sa imi intretin parul o saptamana intreaga? Ce trebuie sa folosesc?
Va mai zic ca dupa ce ma spal pe cap am parul cu volum, dupa urmatoarea zi isi pierde stralucirea...si a doua zi zici m-au lins vitei in cap.
Deci va rog un sampon bun care sa nu depaseascu pretul de 25 de lei.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AliceAne a răspuns:

Incearca sa folosesti o masca din un albus de ou si 7 lingurite de iaurt, masca se tine 30min pe par si apoi clatesti cu apa calduta (nu foarte calda ca o saa faci omleta in cap). FUNDITA?

| imprevizibil a răspuns:

Fa dus mai des, la 3 zile e perfect, nu o data pe saptamana nu a secat inca dunarea happy