| MinniePearl a întrebat:

Cum sa imi mai fac parul la scoala? Vreau sa mi-l las desfacut dar este foarte cald si trebuie sa mi-l prind si m-am cam saturat de coada de cal si pe de alta parte nici nu e sanatos sa o porti asa ca va rog dati-mi cateva idei! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Prindeti-l in doua cozi mai lejere sau un coc mai ciufulit sau ti-l poti pieptana pe o parte si prinde la spate cu o agrafa sau prinde-ti la spate doua suvite din fata pe care sa le impletesti sau prindeti-l in spic.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa l spic, poti dormi si cu el asa, nu trebuie refacut[aranjat] a doua zi

| thegirl1 a răspuns:

Impleteste-l si prinde-l intr-un coc la spatehappy

| ElenaGilb3rt a răspuns:

Poti sa il lasi desfacut, si sa ti-l dai intr-o parte pe tot daca este destul de lung. In primul rand nu iti va tine cald la ceafa si al doilea rand va arata bine. Ca sa stea intr-o parte il poti prinde cu cateva clame la spatewinking

| iasmiasmina a răspuns:

Eu imi mai impletesc o coada pe o partewinking

| sweetcupcake97 a răspuns:

Fa-ti codite impletite:X

| Pufii a răspuns:

Pai eu zic sa.ti faci 2 codite, sau mai multe, si dormi cu el asa. Tinel cateva zile asa si cand vei avea parul cret fa-ti un coc mai simpatic si totul va merge bine.winking