| Alejandra4785 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parul? il am lung. m-am saturat sa il prind in coada si sa il las pe spate. vreau altceva, dati-mi niste idei...
dau funda :X:X::*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnnaRose a răspuns:

Poti sa ti-l impletesti pe o parte, bucle, impletituri mici, etc.
Cauta tutoriale pe youtube de la BubzBeauty. Sunt foarte utile big grin

| laritzuca a răspuns:

Pai poti sa-ti faci spic, impletitura, coc sau chiar poti sa til lesi desfacut si sa-ti pui o fundita arata foarte bine... sper ca te-am ajutat...

| Alejandra4785 explică (pentru laritzuca):

Imi sta urat cu bentita si cu coada spic si cu coc si cu parul desfacut

| laritzuca a răspuns:

Pai atunci nu stiu ce sa-ti zis...

| Pinguin44 a răspuns:

Paii...
1. Coada de pestee laughing
2. Coada impletita thinking
3. Coc thinking
4. Sa iti faci fundita din par daca il ai lung thinking
Poti sa cauti pe youtube coafurii laughing
Sper ca te.am ajutat :*.