| AduMrr a întrebat:

Cum sa imi prind parul cand ies afara? adica ceva simplu si usor de facut dar in acelasi timp mai sexy si frumosh`[ fara placa, pheon, ondulator, etc ] CEL MAI BUN RASPUNS VA RPIMII FUNDITA love strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Intr-o coditza la spate sau mai sus ca un motz, sau coc big grin!

| AduMrr explică:

App am uitat sa va spun parul meu vine cu cativa cm mai jos de umeri tongue

| Andra29y a răspuns:

Ai breton? Daca nu, nu stiu exact, dar, eu am breton. Insa mi-a crescut si il tin intr-o parte asa ca imi fac o coada spic, impletita, sper ca sti ce e aceea, bretonul il las intr-o parte si gata. Dupa parerea mea arata frumos, e destul de sexy,( dupa mine este )si nu este chiar atat de greu de facut, dar trebuie sa ai indemanare. sper sa-ti iasa bine!
Cu placere!

| Elvis_Raduta_1992 a răspuns:

Prinde-l cu lantu de gat si de un pod si arunca-te in apa