| Alekssa a întrebat:

Ma ajutati va rog? Deci.
Eu sunt de dimineata la scoala si as vrea ca tot am timp sa imi fac parul in diferite moduri.Nu cu placa sau cu alte aparate.Impletit stiu sa fac dar nu imi iese bine.Eu decat imi prind parul sau mi-l las desfacut.Va rog imi puteti spune.cum sa il prind? Funda la cel mai bun si mai simplu raspuns!

3 răspunsuri:
| Alekssa explică:

Da,dar faza e ca eu am parul mai lung si in scari...si nu prea imi sta binee.

| valeeExpress a răspuns:

In spic, simplu, impletit...

| Darkrosse a răspuns:

Poti sa ti-l prinzi simplu in felul urmator:il prinzi intr-o coada normala iar apoi ridici coada in sus si prinzi o clama de par chiar unde este elasticul, apoi lasi normala coada.Il face sa para ca are mai mult volum... ceva gen ponytail