| PartyLoll a întrebat:

Cum sa ma bronzez natural(fara autobronzant sau solar-soare)eu am auzit de morcovilaughing)?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai auzit să mănânci tone ca să capeți colorație!
Bronzul natural este cel obținut în urma băilor de soare, creme solare cu factor de protecție, etc.
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

WTF? bronz natural= expunere la soare
nu inseamna sa mananci morcovi, ca iti dai seama daca de la morcovi te bronzezi toti am fi negri laughing

Răspuns utilizator avertizat
| PartyLoll explică:

:*

| RamooNebunik a răspuns:

Incearca cu ulei d masline ca si eu m-am dat am stat cam 1 ora la soare si mam inegrit acum depinde si cat de sensibila ii pielea ta poate tu trebuie sa stai doar jumatate d ora acum uh stii incearca happy

| teiubesclaura a răspuns:

Date cu ulei de maslinewinking

| Akemii a răspuns:

Morcovi? Really? Du'te la mare, la strand, chiar si in curte, pune-ti un sezlong si fa plaja. Asa te bronzezi natural, nu la solar sau cu autobronzante sau cu morcovi rolling on the floor

| claudia1974 a răspuns:

Incearca inainte de a te expune la soare uleiul de masline.Eu l-am combinat cu un ulei de corp frumos mirositor(reteta-trei parti ulei de masline o parte ulei de corp)...sunt sigura ca o sa aiba efect.Succes.