| raul230 a întrebat:

Avetii cumva cv idei cum s-a ma bronzez natural acasa fara soare laughing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Exista cremele alea autobronzante

| Donsavas a răspuns:

Din mai, vei avea posibilitatea sa te bronzezi. Ai solar acasa? Atunci mergi la un centru care are sau asteapta, este gratuit sa te bronzezi la lumina Soarelui si este lipsit de riscuri, daca stii cum si nu astepti sa te arzi sau sa folosesti creme fara recomandare.

| PumpkinDoll a răspuns:

Te bronzezi la lumina lunii

| Raniaa a răspuns:

Acasă, natural fără soare... stai în fața cuptorului de la aragaz, vezi ce iese, cum te rumenești.
Sper că realizezi ce întrebare ilogică ai pus straight face
Natural, fără soare- imposibil!

| JackR a răspuns (pentru Raniaa):

Ai uitat o chestie, o oala de sos si un polonic. Din cand in cand, trebuie sa toarne pe el, ca sa nu se arda si sa ramana fraged!

| radu12346 a răspuns:

Asteapta vara!(sau cel putin 1 mai)

| acelcineva24 a răspuns:

La bricheta