| ClassyAndSassy a întrebat:

Cum sa ma imbrac de Valentine's day?

Răspuns Câştigător
| malina1111 a răspuns:

Rochie: Rosie daca e si cu inimi si lunga, parul coc, pantofii rosii o gentuta rosie cercei ub forma de inima, machiaj buze rosii si la ochi alb! depinde si ce haine ai si de cum arati! dar trebuie sa te faci rosie la haine asta e tot ce conteaza ca sa te potrivesti cu evenimentul funda?

2 răspunsuri:
| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Pai. depinde de infatisarea ta, de tipul de ten, de ce te avantajeaza. De exemplu daca esti mai inchisa la fata te avantajeaza culorile mai deschise sau culorile neon, daca esti mai deschisa la fata te avantajeaza culorile mai inchise, violente, de exemplu un rosu sau siclam proeminent, daca ai tenul mai deschis sa nu porti culori neon, nu te avantajeaza. Te poti inbraca intr-o rochie lunga sau scurta, ori blugi stramti si o bluza la moda, depinde de ce impresie vrei sa dai celor din jur sau de ceea ce te caracterizeaza.

| Styller_Fre_1994 a răspuns:

Cu haine laughing)