| alisuka a întrebat:

Cum sa ma imbrac de ziua mea?

Răspuns Câştigător
| AlexinoAle a răspuns:

Imbraca-te lejer.....cu o rochita care sa nu fie extravaganta si cu niste balerini.
Vei arata si bine si o sa poti dansa si sa te distrezi pe cinste!
Apropo, La Multi Ani!

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Cu hainele tale preferate.
La mulţi ani!

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! Acum, depinde unde iti vei serba ziua de nastere.dar ai putea sa iti iei o rochita lejera si cu balerini pentru a te putea misca si dansa

| NuMaContrazice a răspuns:

In costumul Eveiwinking

| Deyutza1039 a răspuns:

Cu chiloti.winking

| dydy21 a răspuns:

Cu siguranta in rochita...

| εяαℓυcαз a răspuns:

O rochie frumoasa, niste balerini draguti, si niste accesorii asortate :*

| Antoniia a răspuns:

Ce zici de o rochita inflorata? Sunt la moda!winking
Sau....ai putea sa incerci bluci scurti cu unj tricou marfa...si parul intr-un coc putin ciufulit.:*
Sper ca te-am ajutat! big grin

| denisa03 a răspuns:

Pai trebuie sa te imbraci comod.Cu pantaloni sau blugi si un tricou daca esti mai baietoasa sau daca iti place sa fi feminina cu o rochie si sa te machezi (dupa nume cred ca esti fata big grin), dar cel mai bine trebuie sa te simti comod.Si la multi ani!