| hdn a întrebat:

Cum sa ma imbrac la ziua mea de nastere?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Păi,
-o pereche de blugi închişi la culoare,simpli.
-o cămaşă albă, cu mâneci ridicate, cu buzunărele aplicate şi detalii frumoase.Bagă cămaşa în blugi.
-pune-ţi la blugi o curea maro, împletită.
-o brăţară şi o pereche de cercei asortaţi.
-o eşarfă in culorile roşu, alb şi albastru.
-o pereche de cizme îmblănite sau UGG-uri.
La mulţi ani!

6 răspunsuri:
| Giinger a răspuns:

Incearca o camasuta albastra, lejera, un plovaras inchis si niste blugi stramti. II poti asorta cu niste ghete sau uggurihappy
>big grin

| balanmadalina a răspuns:

Eu iti recomand sa te imbraci in ceva frumos dar sa te simti bine pentru ca pana la urma e ziua ta sitrebuie sa te simti in largul tau.Eu prefer sa ma imbrac la ziua mea cu o pereche de blugi confortabili si cu un tricou sau cu o bluza lejera dar depinde si de stilul pe care il adopti eu sunt mai sport. Sper ca te-am ajuta.

Răspuns utilizator avertizat
| DuLcyK a răspuns:

Intr-o rochita de printesa foarte eleganta cu o coronita pe cap, ai sa vezi te vei simti o adevarata regina! Iti spun asta din propria experienta, eu asa am fost imbracata la ziua mea!

| SergiuAndrei a răspuns:

Sa te imbraci cum iti place tie si cum te simti mai bine