| LadyGagaKiss a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de ziua mea?

Răspuns Câştigător
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Pff,pai ai putea sa te imbraci cu o rochita sau cu o fusta sau cu un pantalon scurt si un top..nu stiu..habar nu am sincer.Dar stii ce? Imbraca-te in ceea ce te simti tu bine.La multi ani apropowinking!

6 răspunsuri:
| SandaraPark a răspuns:

Inspirate de aici, draguto! http://www.callmewelld.blogspot.ro/.La multi ani si distractie placuta!:*

| Dexaa a răspuns:

Incearca ceva cat mai lejer, dar in acelasi timp sa te si avantajeze/evidentieze ca doar e ziua ta si merita sa fii in centrul atentiei. Pentru ca este vara incearca sa fii cat mai feminina, ai putea sa-ti iei o rochi ta din dantela impreuna cu niste platforme sau balerini; o pereche de blugi mulati asortati la un tricou cu un imprimeu dragut, sau de ce nu cu un maieu larg care sunt sigura ca se potrivesc cu niste balerini. Oricum, La multi ani, si mult noroc!

| Koalass a răspuns:

Presupun ca esti fata..nu stiu ceva lejer si ce iti place.o rochita, un pantalon scurt si app La multi ani!

| lalabanana a răspuns:

Poti sa-ti iei o rochie frumoasa de vara un pic mulata, sau un maieu cu o fusta cu talie... daca vrei sa fi in centru atentie, sincer eu iti recomand o rochie pe corp.