| DomnisoaraAle a întrebat:

Cum sa ma imbrac la dicoteca? sunt fata Multumesc anticipat, funda :*

Răspuns Câştigător
| anonim34666 a răspuns:

La discoteca de obicei trebuie sa te imbraci cu ceva care sa iti puna formele in evidenta dar sa fie si apetisant incearca o rochita ceva mai scurta dar la care sa nu ti se vada chilotii

2 răspunsuri:
| PatrisuK a răspuns:

O pereche de pantaloni scurti un maiou pe dedesubt la un tricou laug si mai scurt si foarte colorat

| CrissuLinii a răspuns:

Pantaloni scurti de blugi rupti, sutien, bluza pe o parte care sa scoata formele in evidenta, pantofi cu toc, platform, sau sandale, tenisi:* Fundaa:X