| ღMyrunaღ a întrebat:

Cum sa ma imbrac la majorat, va rog ajutati-ma repede, maine am majorat la un prieten si trebuie neaparat sa ma duc :-), va pup pa:*?

Răspuns Câştigător
| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Rochie (roz, rosu si alb, negru si rosu); maiou cu fusta (dar ai grija de fel de maiou de prferat decoltat in spate si fusta de blugi); jeansi si la fel un maiou decoltat in spate si incaltaminte daca iti place cu toc depinde acum si de tine sandale sau pantof normal

3 răspunsuri:
| trifescugabriela a răspuns:

Nu te-as sfatui sa te imbraci in rochie, incearca ceva cu pantaloni, ceva mulat sau ceva lejer depinde ce iti place!

| LiveYourLife a răspuns:

Te imbraci cum te simti tu okwinking

| Gabriel1 a răspuns:

Bikini si sandale, ATAT.