| ada4321 a întrebat:

Heey TPU! Mâine mă duc la un majorat şi nu ştiu cum să mă îmbrac. Ajutaţi-mă vă rog!

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Deci deci deci:

am sa-ti dau cateva tinute:
1)stilul drapel(nu te speria nu e cine stie ce).sa zicem sua:culorile principale:rosu, alb, albastru.blugi/colanti albastri/rosii+bluza cu dungi albe cu culoarea cealalta+o esarfa cu stelute de preferat pe fond albastru

alt steag:marea britanie:daca ai un tricou cu emblema, ceareala.sunt sigura ca ai mai vazut tricouri de-astea... poarta-l cu blugi albastru aprins.o esarfa rrosiehappy

2)pasteluri:poarta un element pastelat cu negru:niste pantaloni pastel cu colanti negri si o bluza neagra.sau pastel in degrade gen:un tricou turcoaz deschis cu blugi albastru
deschis

3)alb:aici iti sugerez 2 combinatii:A)o rochie vaporoasa alba cu colanti negri si o geaca de blugi.sauB)o bluza alba cu o fusta alba.

4)imprimeuri cu fori:un maieu negru cu pantaloi negri/blugi dar nu colanti fiindca va parea indecent.deasupra puneti o bluza larga lalaie cu imprimeu cu flori.imprimeul poate avea orice forme vrei tu chiar si pisici
5)culori aprinse:un plover intr-o culoare aprinse pe deasupre iar pe dedesubt u maieu intr-o culoare mai pastel si blugi

la absolut toate tinutele eu iti sugerez CONVERSII! daca nu niste balerini(pentru 3, 4) sau alti tenisi(restul)

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca o little black dress, o pereche de platforme nude si o gentuta discreta.

| LolaLollita a răspuns:

Rochie neagra, pantofi colorati, cercei asortati.

Răspuns utilizator avertizat
| Smiiiley a răspuns:

Tu eşti aia grasă sau aia slabă din avatar?