| alynutza_7638 a întrebat:

Cum sa ma imprietenesc cu o fata populara? fundita:X

Răspuns Câştigător
| adrianasparrow a răspuns:

Pai nu-i numai decit sa te imprietenesti cu ea. Poti sa te faci si tu populara, atfel incit sa fii naturala si sa nu exagerezi. cele populare (intru si eu in lista lor) de obicei au multi prieteni.se cunosc cu toata scoala.si cind merg pe drm se saluta cu toti...ia si te imprieteneste cu toti pe net si cind ii vezi salutai.astfel te vor cunoaste o multimea si deja acea fata va vedea ca tu esti populara si va vrea sa prieteneasca cu tine.ca sa fii prieten cu cineva trebuie sa fii la acelasi nivel! vei vedea ca doar trebuie sa zimbesti tuturor si vei fi fttt populara!

1 răspuns:
| Michy_1562 a răspuns:

Deci esti la liceu no pai incearca sa fii tu insati si daca iti place foarte mult sa te machiezi machiaza-te da sa ti cont de tendinte culoare si ai grija ca unele haine sa nu te faca mai grasa. 2.Imprietenestete cu cati mai multi colegi chiar si din alte clase iar, pana la urma o sa te impietenesti si cu aceea fata incearca sa vezi si tu ce ii place incearca sa gasesti ceva ce aveti in comun. Sper sa te ajut. Peace happy