| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi conving parintii sa ma lase sa-mi fac suvite blonde? Va roog, ajutati-ma, dau funda!puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Nu semai poarta suvitele blonde!

| wimpyannya a răspuns:

Iti poti arde parul... dar daca asta iti doresti atunci roaga-te de ei pana cedeaza

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Ii zapacesty la cap pana te lasa.alta modalitate nu cred ca se mai gaseste. sper ca te-am ajutat

| jUSt1Me1mYSeLf1anD1i a răspuns:

Hai ma mami(sau tati)! Varooog! Multi copii au(si dai un exemplu,o persoana pe care o cunosc drept o fata cuminte)! Daca nu va place cum imi sta,promit ca le tai(ei nu trebuie sa stie ca nu e adevarat, adica tu minti). Daca nu merge, spune tot aici! Succes!

| Devochka a răspuns:

Mersii mult pentru ajutor, ana, dar tot nu a functionat. kiss

| Fluffy97 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te lase ei laughing ti le faci, si dupa.asta e.nu o sati zica nimica, si eu m-am vopsit fara ca ei sa stie, si n-am patit nimic laughing ce poate sa-ti faca, sa iti rupa parul din cap sau ce happy asa ca stai flexata, ca nu o sa patesti nimic chiar daca iti faci suvite fara ca ei sa stie