| oOoLadyMoOo a întrebat:

Cum pot sa-i conving pe ai mei sa ma lase sa-mi fac suvite blonde? Eu sunt satena. Va rog, nu cred ca m-ar lasa. sad Am 14 ani... cred ca o sa zica ca sunt prea mica...
plz ajutati-ma chiar vreau sa ma lase phbbbbt Dar inca nu le-am zis nimic. cum sa deschid subiectul, cum sa-i conving?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| cess a răspuns:

Indiferent cat de mult ti-ar placea, mai asteapta putin :* eu am inceput de la varsta de 13 ani cu vopsitu (suvite, apoi vopsit complet ). acum am 17 ani jum si de 1 an si ceva am renuntat la vopsea si sunt mult mai frumoasa naturala. plus ca mi-am distrus parul intr-un hal fara de hal sad dar daca chiar vrei sa-ti faci, incepe cu mama tahee hee spune-i cat de mult iti plac suvitele, pisiceste-te (fi dulcica ) si poate poate te va lasa. bafta >big grin

1 răspuns:
| mirelutza_2849 a răspuns:

Si eu am incercat s-o conving pe mama sa-mi dea voie sa ma vopsesc la banchetul de sfarsit de a 8a, dar fara rezultat, asa ca pentru a nu-mi "strica" parul cum zicea mama am cumparat un nuantator spray si in fiecare zi imi putea face singura suvite cum doream