| adelina_1998 a întrebat:

Cum sa o conving pe maicamia sa ma lase sa imi bag suvite blonde? am 13 ani! plsz help sad Funda

Răspuns Câştigător
| Maadaaaa a răspuns:

Mai bine mai asteapta si tu ceva timp. sa nu regreti, cum am facut eu ( tot la varsta ta ), acum nu ai de unde sa stii ce culoare te avantajeaza mai mult, mai informeaza-te si daca te convingi ca iti va sta bine. succes!:*

4 răspunsuri:
| georgiianaGeo a răspuns:

Suvite blonde? pe bune? sincer fetele cu suvite blonde par ca tigancile. acum nu se mai poarta. sincer mai gandeste-te daca vrei sa ti le faci...

| adelina_1998 explică:

Bine nu sunt chiar blonde este un castaniu deschis.

| ionutzastietot_2041 a răspuns:

Pai eu sunt satena cu suvite naturale blonde deschise... ce tare dar pe ce culoare vrei sa tii le pui maro roscat am un pont sunt la piata suvite false dar care nu se observa ca sunt false sepun foarte aproape langa radacina!

| roosee99 a răspuns:

Sincer eu sunt baiat cred ca mai bine ar fi sa pui mana pe o carte, suvitele nu te ajuata la un examen dar o carte da.