| BeSmart17 a întrebat:

Cum o conving pe mama sa ma lase sa-mi fac suvite blonde?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu te lasă pentru ca odată ce ți-ai făcut Șuvițe blonde nu mai scapi de ele. Cu mov, roz, verde scăpai repede de culoare, dar așa nu. Ca sa te lase ii poți spune ca o sa fie ceva discret. Adică nu o sa fie cine știe ce blond deschis, ca sa nu se vadă prea mare diferența.

| JustmeV a răspuns:

Cati ani ani? Probabil de aceea nu te lasa pentru ca ai o varsta frageda, si sa nu iti distrugi parul. Spune-i ca vrei suvite foarte subtiri care abia se vad, iar la salon ti le faci cum doresti tu, si ii spui mamei ca asa ti-a facut coafeza.

| BeSmart17 explică (pentru JustmeV):

Sunt pe clasa a 7. a si am parul maro(vreau sa-mi fac suvite blonde...mai intelegeamdaca voiam sa-mi fac parul verde, albastru, mov...etc.dar asa? daca m.ar lasa mi le.ar face sora mea cum le.a facut pe a ei.p.s are 19 ani

| Fantastic7 a răspuns:

ţi le faci şi gata.