| Ella_5215 a întrebat:

Cum sa-mi fac dintii mai albi? Ii spal regulat dar nu sunt foarte albi sad

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Probeaza sare sau bicarbonat pentru dinti.

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Poti folosi o pasta de dinti speciala sau iti poti cumpara un tratament de albire a dintilor(se poate gasi pe internet sau la teleshoppyng la televizor)

| AnaMaria_3575 a răspuns:

Mai,eu am incercat tot felul de metode inainte.ma refer la cele babesti si ulterior chiar m-am dus intr-un cabinet stomatologic insa mi s-a parut foarte scump, in jur de 75 de lei pe un dinte ...adica enorm si nici nu garantau pentru rezultat de durata, eu sunt si fumatoare si nah...insa am folosit de curand un tratament de albire.suuper bun daca vrei iti pot spune acum depinde de tine, dar merita sincer.eu inainte ii aveam destul de galbeni si eram si foarte crispata sa nu zambesc larg,sunt tratamente de albire cu plasturi, ti recomand cu drag pe cei de la coolsmile pe care ii gasesti doar daca dai un serch pe google, pupic

| leoaica_1036 a răspuns:

Pune putin bicarbonat pe pasta de dinti o data pe saptamana.

| Emma_9461 a răspuns:

Depinde ai fost la un control?

| cristmarr a răspuns:

Foloseste bicarbonat si sare da rezultate foarte bune.