| AlexandraCretu12 a întrebat:

Cum sa-mi fac parul cret?

PS. am parul facut permanent drept, deoarece il aveam cret, insa acum il vreau inapoi cum era, macar pentru o zi, help me, plss

4 răspunsuri:
| LoveYouR a răspuns:

Cu spuma, sau cu bigudiuri clasice. Ca sa nu iti arzi parul cu ondulatoare. Eu il fac pe bigudiuri si ma tine coafura 3-4 zile :*

| alexalexa2000 a răspuns:

Cu bigudiuri, cu drotul, poți să-ți împletești părul în șuvițe.

| Valentyna290497 a răspuns:

Iti poti face foarte multe codite impletite si stai asa cu el doua, trei zile... Daca e si parul ud cand le faci cu atat mai bine! Asta e cel mai natural mod... Poti incerca insa cu bigudiuri sau drot

| roxanaandreea a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=X0zKi3_Zurw
Eu folosesc metoda asta. Daca vrei buclele si mai crete poti face mai multe si sa le tii si mai mult timp, apoi sa le fixezi ca sa dureze. Succes!