| YoAnNa a întrebat:

Cum sa-mi nuantez parul natural in blond? Am culoarea parului saten deschis! Multumesc :*.

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Foloseste ceai concentrat de musetel. Dupa ce te clatesti, toarna pe par o cana mare. Dupa cateva utilizari vei observa efectele! Deschide foarte bine culoarea parului, e natural si sanatos pentru par. happy

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Trebuie sa il vopsesti cu o vopsea puternica

| madalicious a răspuns:

Mergi la un salon de cosmetica, cosmeticiana ti-l va face asa cum doresti. happy

| lilboutique a răspuns:

Pai nu prea se poate sa il nuantzezi. Doar sa il vopsesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este la avon tratament nuantator e doar 14 roni(acum e si la reducere) si cica dupa 2-3 zile se vad schimbari daca ai parul saten deschis sau blond tongue