| iwannabeperfect a întrebat:

Cum sa obtin forma asta la corp?

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5p7p5GjKC1qfep67o1_50 0.jpg

eu sunt teoretic slaba, am picioare subtiri, de asta as vrea sa ma mai ingras, sa am fund si sa am corpul asemanator acestei fete. ce sa fac?
funda**

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna tongue Poi in poza... Ea inainte s-a ingrasat putin, pentru a avea sanii si fundul mai mari, Iar apoi a tinut dieta si a slabit big grin Adica inainte s-a ingrasat, iar apoi a slabit... Cam asa se face fundu mai marewinking (Cred big grin)

| τττ a răspuns:

Bună.
Cu multă muncă!
Pa, pa.

| Shеili a răspuns:

Maninci cu un regim alimentar normal cum ar fi 4-5 mese pe zi, dar cite putin, adica sa nu exagerezi. Apoi daca combini si sport vei putea arata mai bine decit aceasca fata din poza, deoarece e usor sa pui ceva pe oase, decit sa slabesti.Succes