| Miss Maddy a întrebat:

Cum pot sa ma ingras in picioare? Sunt subtiri...big grin

Răspuns Câştigător
| Symona a răspuns:

Poi se spune ca atunci cand te ingrasi pui mai intai pe picioare si dupa aia sus...happyDeci nu iti face probleme daca mai pui putin si sus...happy
Icearca sa mananci mai mult de 5 ori pe zi, mananca cat mai tarziu dupa miezul noptii, dar sa mananci doar produse cu multe caloriiwinking

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Iti mai dau de la mine[ha ha ] stai linistita ca de grasime sa nu peplingi mai bine slaba ca daca te ingrasi nu mai scapi

| Dru a răspuns:

Iti sugerez sa nu te ingrasi in picioare`straight face fiindca ai sa te ingrasi si in solduri`etc. si e greu sa dai jos din solduri` eu te cunosc` asa ca e bine cum esti acum`straight face nu fa prostia sa te ingrasi I don't want to see. Te pup.