| StefanaR a întrebat:

Cum sa repar o pereche de bocanci din piele intoarsa ( un maro ) care s-au julit vizibil? Am incercat sa dau cu crema de pantofi maro pe locul unde s-a dus pielea dar nuanta bocancilor ese prea deschisa. Ma gandeam la un spray colorat dar alte idei?

3 răspunsuri:
| Adee00 a răspuns:

Sa-i duci la pantofari (sau cum ii cheama), oameni care se pricep in asta si sa iti inlocuiesc cumva sa nu fie vizibil acea bucata care e julita.asa as fi facut eu, cred...

| Adee00 a răspuns:

Sa-i duci la pantofar (sau cum il cheama), oameni care se pricep in asta si sa iti inlocuiesc cumva sa nu fie vizibil acea bucata care e julita.asa as fi facut eu, cred...

| Adee00 a răspuns:

Daca sspui ca e piele intoarsa nu poti sa ii dai cu spray