| anonim_4396 a întrebat:

Ajutooooor!
Acum o saptamana mi-am cumparat o pereche de tenisi din piele intoarsa de culoare galben - maro (ca si culoarea bocancilor) si dupa ce i-am purtat la scoala au devenit gri de murdari ce sunt de la cum am tot unmblat prin praf si s-au intarit in fata!
Ce pot sa fac? Nu vreau sa distrug pantofii!
Funda pentru un raspuns care da rezultate!

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Ce bine ca s-a inventat apa! Curata-i.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spala-i cu dero! happy

| AlexandraM888 a răspuns:

Du-te la un magazin specializat de incaltaminte, benvenuti, leonardo etc si cumpara-ti sampon pentru piele intoarsa, dai cu el peste pantofi stergi cu o perie sau carpa si lasi sa se usuce, se curata f bine!