| Vampina3 a întrebat:

Cum sa scap 100% de cosuri,pete, puncte negre...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Mierea e buna si la puncte negre.
Te pup!

| Miire a răspuns:

Pai pentru cosuri iti sugerez ERITOACNOL (il gasesti la farmacie cu 8 lei) sau daca nu BATON PURE NATURE, e 18 lei la comanda ORIFLAME.
Eritoacnol se aplica de doua ori pe zi (dimineata si seara) Nu se vede dar miroase un pic cam naspa dar ajuta

Pure nature-partea verde o aplici pe cosuri odata pe zi iar cealalta parte de culoarea pielii o dai pe deasupra ca sa nu se vada cand ramane verde

Pentru puncte negre nu stiu fiindca nu am avut niciodata

| IAA a răspuns:

Zinerit sau masca din praf de argila. se gasesc in farmacii