| badkitty542003 a întrebat:

Cum sa scap de acnee?

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

Încearcă plasturi pentru coșuri (îi gasești în farmacie). Iar daca vrei ceva mult mai simplu, incearca crema de gălbenele!

3 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Mergi la un medic dermatolog si sunt sigur ca iti va recomanda niste creme potrivite pentru tenul tau.

| mars7 a răspuns:

Eu am citit intr-o carte cu tratamente naturiste ca impotriva cosurilor trebuie sa te dai zilnic cu zeama de lamaie pe zona cu acnee, dar eu zic sa mergi si la un medic dermatolog, iar el iti poate da o reteta de crema care se face la farmacie pentru tipul tau de ten.Succes!