| akd3l3 a întrebat:

Cum Scap de Acnee?

Răspuns Câştigător
| lili24 a răspuns:

Citeste pe www.reteterapide.com este acolo o categorie pentru acnee, este f foositoare si indicata, mie mi-a folosit extrem. Ma lupt si eu cu acneea de 5 ani si acum am vazut primele rezultate dupa un tratament cu propolis.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu-ti da cu crema grasa pe fata de ai cosuri cu puroi si cruste. Risti o infectie severa. Trebuie sa mergi la un dermatolog. El iti va face eventual o cultura din puroi si iti va recomanda un antibiotic si/sau iti va recomanda tratamente specifice. Nu te trata dupa ureche. Poti ramane cu cicatrici pe viata sau poti lua tratmente cu multe reactii adverse degeaba.

| DenissaDeea a răspuns:

In cazul asta se consulta un medic, iar el iti va recomanda, ce ti se potriveste mai bine, dar in general stiu ca se mai trateaza si cu crema de galbenele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Institutul Cantacuzino creeaza auto-vaccin pentru acnee, eficace 100 %, nu raman cicatrice. Pret 20 roni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa storci o lamaie si sa iti dai cu zeama sau amesteci tarate sau malai cu un galbenus de ou, sa eviti sa pui mana pe fata, sa nu le storci.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga sex frate la greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer exista o masca din malai si miere care folosita timp de o luna da rezultate socante MIE MIA FOLOSIT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci sexxxxxxxxxxxxxx iti trece happysau masturbeazate

Întrebări similare